Нині сайт - це вітрина кожної компанії, але також можливість показати свою роботу або висловити свою думку по заданій темі. Створення власного сайту - не складне завдання. Порадимо, як крок за кроком настроїти сайт, а також який хостинг вибрати для нього. Більш детально дізнатися як вибрати український хостинг можна на сайті Gazeta.ua.

Домен - перший крок до створення сайту

Розпочати створення сайту з ідеї - добре. Подумайте про тему вашого веб-сайту й про те, який контент ви хочете розмістити на ньому. Потім спробуйте придумати ім'я, яке дозволить користувачам легко зв'язатися з вами. Перший крок - вибрати домен або ім'я сайту. У цьому плані ви дійсно обмежені тільки своєю уявою. Варто замислитися над унікальною фразою, яка виділятиметься серед конкурентів. Просто введіть її в поле пошуку, та через декілька секунд ви дізнаєтеся, чи безкоштовне доменне ім'я.

Хостинг

Це не що інше, як віртуальний диск, на якому зберігатимуться усі файли, пов'язані з сайтом. На що слід звернути увагу при його виборі? Передусім, на доступний простір. Людям, що мають відношення до ЗМІ, таким як блоги, не знадобиться величезний дисковий простір. Зазвичай 50 ГБ вільного місця буде більш ніж достатньо.
Якщо ви плануєте просувати свій бізнес або відкрити інтернет-магазин, базовий пакет навряд чи стане вдалим вибором. Тоді краще визначитися з пропозицією, яка гарантує не менше 100 ГБ вільного місця. Такий запас дозволить вам розвивати свій сайт, не турбуючись про те, що через декілька місяців на н
ьому закінчиться місце.

Виберіть відповідний шаблон та приступайте до роботи

Після виконання двох найбільш важливих кроків залишається тільки вибрати правильний шаблон, що відповідає вашому сайту. Багато людей використовують WordPress, що дозволяє швидко вибрати шаблон та настроїти його відповідно до ваших потреб. Якщо хочете заощадити, цей сайт пропонує безліч безкоштовних проектів. У мережі також доступні платні версії, що відрізняються унікальним дизайном та великими можливостями персоналізації.

Останній крок, який залишилося зробити для створення сайту, - це вибрати логотип та заповнити усі стовпці контентом й фотографіями. Вибір безкоштовних шаблонів може заощадити вам додаткові гроші. Малому бізнесу та стартапам варто звернути увагу на пакети з великим дисковим простором.

Не забувайте вибирати хостинг та домен від перевірених операторів. Часто вони пропонують пакет безпеки у вигляді сертифікату
SSL, необмеженої кількості облікових записів FTP та поштових скриньок. Повна технічна підтримка - гарантія того, що ваші проблеми будуть вирішені в найкоротші терміни. Допомога професіоналів часто виявляється неоцінимою в екстрених ситуаціях.