Осінь вже наступила. І не варто сподіватися на те, що пронесе. Точніше, пронести якраз може, по першому льоду, навскоси і як попало. Машина може втратити керування, а в подальшому... результат може бути трагічним. Літня гума у холод втрачає свою еластичність. Її поверхня втрачає всяке зчеплення з дорогою, вона ковзає, немов кубик льоду по льоду же. Тому потрібно купувати зимову резину на цьому сайті.

Керувати таким автомобілем стає абсолютно неможливо.

Але навіть якщо ви їздили в минулому році без особливих проблем, це ще не означає, що вам точно також пощастить і в цьому.

зимова резина

Особливо якщо ви недавно за кермом в регіоні, де п'ять зим можуть бути помірно морозними, а шоста - сльотавій або, навпаки, вдарить сильними морозами і ожеледицею. Це потрібно враховувати для того, щоб вибрати між липучкою і шипами. Також важливо, наскільки добре прибирається сніг у вашому місті, наскільки часто доводиться їздити за місто, де сніг прибирати і зовсім нікому.

Чим більше снігу та ожеледиці, тим потрібніше шипи. Якщо ж асфальт в основному просто мокрий і брудний від місива, то на шипах там їздити навіть важче. Вони призначені саме для того, щоб вгризатися в сніг і лід.

великих містах, де сніг хоч якось, але забирається, підійде липучка.

Якщо колеса дозволяють, то можна на зиму поставити гуму вужчу, ніж влітку. Так буде зручніше продиратися крізь місиво снігу на низьких швидкостях. Наприклад, R16 були влітку, а на зиму нехай будуть R15.

Протектор. Звичайний симетричний малюнок. Хороший, коли на дорозі сніг і лід, а ось коли на дорозі каша, машиною стає складніше управляти. Спрямований, він має напис rotation і стрілку збоку, що показує, як ставити шину на колесо. Тут важливо не переплутати, інакше вся ефективність зійде нанівець, а машину занесе. Якщо все встановлено правильно, то добре справляється як зі снігом і льодом, так і з кашею. Але створює багато шуму на чистому, сухому або мокрому асфальті. І для високих швидкостей не призначений. Асиметричний. Поєднує в собі переваги двох перших, а недолік один - він найдорожчий.

Форма шипа. Виробники, бажаючи, щоб купували саме у них, вигадують найрізноманітніші форми шипів. Однак це особливої ​​ролі не грає. Тим більше що їздити доведеться все одно не швидше, ніж 60 кілометрів на годину, а на такій швидкості форма шипа скоріше справа смаку.

Дата виготовлення. Ось на це потрібно обов'язково звернути увагу. Це куди небезпечніше, ніж з'їсти прострочений йогурт. У будь-якому випадку торішня шина ще годиться до вживання, але коштувати вона повинна дешевше.