Гідроциліндри - важливі складові для роботи важкої техніки. Вони вбудовуються в обладнання з метою підвищення функціональності і експлуатаційних характеристик. Згодом можливе зниження продуктивності, що може привести до поломок. Ремонт гідроциліндрів краще довірити фахівцям. Проводиться ретельна діагностика, яка дозволяє виявити і усунути джерело проблеми.

Особливості конструкції

Гідроциліндр є двигун. За допомогою поршня здійснюється вращательно-поступальний рух, який приводить в дію мотор. Залежно від типів конструкції і особливостей функціональних елементів виділяють різні різновиди обладнання.

Силові конструкції використовуються для виконання будівельних і монтажних робіт, що дозволяє піднімати і переміщати важкі вантажі. Для нормального функціонування потрібні спеціальні гідромеханічні рідини і масла.

Причини несправності

Згодом обладнання може вийти з ладу. Важливо вчасно провести діагностику, щоб виявити причину неполадки. Найбільш поширеними джерелами поломки бувають:

  • сполучні компоненти втрачають еластичність і герметичність, що відбувається через зношування запчастин;

  • змінюється початкова форма штока;

  • через порушення герметичності на певній ділянці відбувається витік робочої рідини;

  • знижується якість циліндричних втулок.

Часто до поломок призводить неправильна експлуатація обладнання. З цієї причини потрібно переглянути характеристики техніки і пристосувати її властивості до необхідних умов. Тільки після ретельної діагностики та ремонту можна отримати точний результат.

Етапи роботи

Процес лагодження складається з декількох етапів:

  1. Зняття гідроциліндра з приладу. Без цього не вийде провести повну діагностику. Щоб усунути несправність, важливо правильно визначити її джерело.

  2. Ремонт або заміна зламаних деталей. Підбираються запчастини, відповідні експлуатаційними характеристиками, після чого монтуються на місце старих.

  3. Відбувається складання устаткування за схемою. Після цього перевіряється справність на практиці.

Після закінчення робіт прилад віддається в експлуатацію власнику. Тривалість ремонту залежить від особливостей поломки, а також індивідуальних характеристик гідравліки. Вартість визначається в залежності від складу проведених маніпуляцій, але вона не може перевищувати п'ятдесят тисяч рублів. Це в чотири рази дешевше, ніж покупка нового устаткування. За послугою рекомендується звертатися до фахівців, які виконають всі точно в строк.