Іноді так хочеться порадувати себе обновкою у вигляді золотого кільця. В такі моменти уявляєш, якою буде прикраса: великою або маленькою, з каменем або без, з білого золота або з червоного. Завдяки роботі сучасних ювелірів і широкому асортименту магазинів коштовностей, вибрати нам завжди є з чого. Однак у вир з головою кидатися не варто. Ніколи не купуйте золоті кольца, ретельно не підготувавшись до цього. Дізнатися більше про грамотний вибір золотих кілець ви можете на https://www.eurogold.ua/ukrasheniya-iz-zolota/women-rings/.
Поради про те, як вибрати золоті кольца
Пропонуємо вашій увазі кілька корисних порад від фахівців у галузі ювелірної справи.
1. Завжди купуйте золоті кільця в перевірених ювелірних магазинах. Безумовно, бувають випадки, коли і магазини з хорошою репутацією продають підробки (помилка закупівлі), але тоді завжди є кому пред'явити претензії. У разі купівлі прикраси «з рук» — пиши пропало. Крім того, ви можете стати власником краденого виробу, що загрожує вельми неприємними наслідками (наприклад, судовими розглядами).
2. Купити недорого золоті кільця можливо. Так, низька ціна виробу наштовхує на роздуми про рівень його якості. Проте варто дізнатися подробиці, можливо, в магазині проводиться якась акція і саме з цим пов'язано зниження ціни на кільце. Наприклад, де-то регулярно пропонуються знижки іменинникам або тим, у кого намічається свято (закоханим, військовим, жінкам, дітям і т. д.). Якщо ж ніяких заходів немає, то менеджер повинен пояснити, чому вартість одної прикраси так відрізняється від інших. Пов'язано це може бути, наприклад, з заводським браком виробу або з розпродажем перед надходженням нової колекції.
3. При покупці завжди перевіряйте пробу, клеймо і опломбований ярлик на прикрасі. Проба може стояти 999 — вища проба золота 585 — найпопулярніша проба золота, є також варіанти 375 — найнижча, однак цілком прийнятна, проба, 500, 750 і 950. На ярлику повинні бути перераховані ціна, адреса виробника, вага, метал, проба, назва виробу і т. д.