Мобілізація в Україні: чи мають право ТЦК застосувати силу проти цивільних

За словами начальника сектору оборонно-мобілізаційної роботи Сергія Монукала, у разі порушення правил військового обліку чи мобілізаційного законодавства до військовозобов'язаних можуть застосувати примусове доставлення до ТЦК із використанням фізичної сили та навіть кайданок.

Якщо особа перебуває в розшуку, поліція має право на адміністративне затримання, пише "Суспільне Суми".

Після цього складається протокол про порушення, а винуватець зобов’язаний сплатити штраф до 25,5 тисяч гривень. Якщо штраф не сплачено, документи передають у виконавчу службу, яка може заблокувати рахунки та накласти арешт на майно боржника.Варто нагадати, що ТЦК виконують свою роботу. Якби росія не почала війну, повісток не існувало б. Головний ворог України — це росія та росіяни, які прийшли руйнувати наші міста й убивати наших людей.

Варто нагадати, що ТЦК виконують свою роботу. Якби росія не почала війну, повісток не існувало б. Головний ворог України — це росія та росіяни, які прийшли руйнувати наші міста й убивати наших людей.

Ми не можемо допустити повторення цих подій. ЗСУ борються за кожного з нас, віддаючи своє життя. Наше завдання — підтримати військо всім, чим можемо - донатами, волонтерською допомогою чи підтримкою знайомих бійців. Лише разом ми зможемо здолати росію й зберегти незалежність.