Вранці 6 жовтня у Бурштин з Києва привезли коня Пржевальського. До столиці тварину евакуювали із зони бойових дій на Запоріжжі. Про це у коментарі кореспондентові Суспільного розповів голова Бурштинської громади Василь Андрієшин.
З його слів, зараз кінь живе і пасеться на спеціально підготовленій заздалегідь загородженій території, поблизу спорткомплексу в Бурштині.
"Як є релокований бізнес, так є і релоковані тварини. Цю кобилу забрали із зони бойових дій спочатку в Київ. Люди звідти звернулися в організацію "Еко-Галич" і запитали, чи не зможуть допомогти. Можемо. Тоді ми на причепі легкового авто привезли тварину зі столиці сюди для тимчасового утримання", — говорить Василь Андрієшин.
Заступник директора Галицького національного природного парку Володимир Бучко сказав, що кобила молода. Їй — три роки. Він також додав, що їжі на території, куди поселили тварину, — вдосталь.