Не впоралась з керуванням і в’їхала в огорожу: прикарпатські поліцейські з’ясовують обставини аварії
Аварія сталася вночі в селі Ямниця. У результаті ДТП постраждала 68-ми річна жінка. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження.
Про це інформує Поліція Прикарпаття.
16 вересня близько о 02.30 на лінію «102» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Поліцейські встановили, що водійка «Фольцваген Кадді» вчинила наїзд на бетонну огорожу. Як вдалося з’ясувати, 58-ми річна керманичка, рухаючись автодорогою Н-09 «Мукачево – Львів», не врахувала дорожню обстановку та не вибрала безпечної швидкості руху. Відтак не впоралась з керуванням, виїхала за межі проїжджої частини та здійснила наїзд на бетонну огорожу житлового господарства.