Чому прикарпатці стали частіше звертатись до психологів?

Серед причин звернень є апатія, тривога і панічні атаки. Психологи вважають, що причиною є загроза війни. Фахівці зазначають, що дається взнаки також пандемія і життя у напрузі впродовж останніх років.

Найбільше у такій ситуації страждають старенькі люди, бо саме їм не вистачає внутрішнього ресурсу, щоб спинити тривогу. Складно також дітям, чиї батьки відчувають тривогу, відповідно не розуміють, що відбувається. А також тривозі піддаються ті, хто перехворів на ковід. 

До психологів найчастіше звертаються з тривогою, апатією, панічними атаками і тривожними думками. 

Психологиня Мирослава Гасюк радить людям, які, читаючи новинну стрічку, відчувають тривогу і занепокоєння - побудувати інформаційний фільтр. Це може бути рідше переглядання новинної стрічки, або коли це робитиме холоднокровна людина, яка не сприймає все близько до серця. Тобто вона розповідатиме, що нового відбулось, а частіше про добрі та позитивні новини. 

Жителі Франківська кажуть, що зберігати спокій, коли весь світ сигналізує про небезпеку, доволі складно. Проте кожен старається не панікувати, а зосередитись на цінностях, на близьких людях, на родині. 

Читайте також: 120 тисяч хабаря за відчудження майна: на Прикарпатті "на гарячому" викрили посадовця