У Долині міські перевізники збунтувалися й відмовилися їхати до кінцевої зупинки маршруту, а довозили пасажирів тільки до церкви у старій частині міста. Адже той кусок дороги, та й зрештою не тільки там, для прикладу, біля кільця — справжнісінький екстрим для автівок. Зрозуміло, увага дорожніх служб до автошляхів мала б бути посилена не тільки, коли сніг замітає. І якщо за державними дорогами ще якось стежать, то про місцеві — тільки і мови.
Зупинка руху 18-ти маршруток до кінцевої практично паралізувала добирання жителів цієї частини міста, сіл Оболоня, Одиниця, Новичка до роботи, магазинів, лікарні, учнів — до шкіл. А, крім незручностей, скільки емоцій і нарікань. Тут варто віддати належне водіям, які «повстали» не тільки за свої права, але і за громаду.
— Скільки курсуємо, — кажуть водії, — стільки на тій ділянці дороги, яка пролягає від ДЕД (колишнє ШРБУ) до церкви, постійно дорога рясніє вибоїнами: як кажуть — яма на ямі, ще й ямою доповнюється. А цього року вони такі, що легковий автомобіль, потрапивши в яму, не завжди може виїхати, Автобуси, підвозячи пасажирів, гойдаються з тріскотом у різні сторони. Ми сплачуємо податки, пальне дороге, авта ледь встигаємо ремонтувати, щоб не збитися із графіку. Ломляться ходові підвіски, ресори. Тривалий час ведемо мову із владою про ремонт дороги, але віз і нині там.
Учора влада відреагувала на бунт перевізників: комунальники привезли гравію і засипали найбільші ями.
Водій із чималим стажем категорично висловлюється з цього приводу: “Я за кермом уже не перший десяток років і знаю, що техніка любить догляд і обережність у поводженні. Але про що можна говорити, коли щодня їздиш такими шляхами? У нас так завжди: затягнуть ремонт до останнього, а потім роблять все нашвидкуруч, за принципом: аби було. Тепер перед кожною ямою доводиться гальмувати і підскакувати у машині. Так і тепер цей кусок дороги зробили, аби позбутися: засипали гравієм та розрівняли абияк, і то не всі ями утрамбували. Це тільки на короткий термін часу. Ми знову курсуємо до кінцевої зупинки, але, напевно, ненадовго. Проблема ще в тому, що на дорогу витікає постійно вода, вона вимиває ями, руйнує полотно. Тому й вибоїни утворюються скоро. Потрібно подбати про відведення цих водостоків: вирити канави, встановити стічні труби. В іншому випадку стільки не ремонтуй дорогу, кінця краю ямам не буде. Хотілося б побачити господаря за результатом ремонту і утримання дороги, а не на паперах”.
Наразі перевізники відновили рух за звичними маршрутами, тільки невідомо — чи надовго.