Канцтовари для школи. Як вибрати їх для маленьких школярів

Зараз канцтоварів існує безліч. Що, скільки і як вибирати? 

По-перше, ви можливо отримаєте від вчителя список — що необхідно придбати і в яких розумних межах. Адже важко стримувати себе. Коли дитина бачить цю різноманітність, і очі розбігаються, і неодмінно потрібно і те, і інше, і третє. 

Дотримуйтеся правила: найдорожче — не завжди найкраще. Канцтовари для школи на сьогоднішній день — недешеве задоволення. Тому якщо є альтернатива серед якісних вітчизняних виробників, чому б її не використати? І потім, як часто трапляється, що зламав, втратив, подарував товаришеві. Не варто надто турбуватися. Подумайте про те, щоб шкільні приналежності були міцними, щоб їх можна було легко замінити в разі поломки або втрати. 

Зошити повинні бути з якісного паперу. Колір матовий білий або кольору слонової кістки. Цей колір вважається найбільш комфортним для людського ока. Не купуйте брудно-білих зошитів, зроблених з вторсировини, але не «купуйтеся» на білі аркуші. Ця сліпуча білизна шкодить зору. Крім цього, в зошитах повинні бути чіткі лінії і клітини.

Школярам дозволено писати кульковими ручками. Пера і чорнила пішли в небуття. На зміну їм прийшли нові модні штучки — гелієві ручки. Діти їх люблять, але писати в зошитах треба все-таки кульковими ручками. Писання тоненьким стрижнем буде акуратніше. Олівці можуть бути з дерева або спеціального пластику. Грифель олівця розрізняється за кольором, твердості, діаметром. Для першокласника краще вибирати олівець середньої твердості (ТМ або НВ). Твердими важче малювати, а м'які розмазуються, бруднять руки, з паперу їх не так просто прати. Не забудьте купити точило і навчити дитину правильно ним користуватися. Додатково в пенал кладуть запасні олівці. Можна купити олівці зі змінними грифелями.

Кольорові олівці. Не купуйте дитині набори олівців з 48 кольорів. Звичайно, якщо він займається в художній школі, це інша справа. У звичайній школі досить 12-18 кольорів. Дітям психологічно важко зробити вибір з величезної палітри. Це, навпаки, може призвести не до розвитку фантазії та естетичного смаку дитини, а до його творчого ступору.

Ластик. Не вибирайте гумку тільки з-за кольору. Потрібно пам'ятати про його пряме призначення. Більш тверді ластики добре перуть не тільки тверді олівці, але і ручку. Найбільш наполегливі школярі витирають і до дірок. Згідно з цим м'які гумки призначені для м'яких грифелів. Вони також найбільш щадні для паперу. Кращий за якістю ластик — каучуковий.

В шкільному навчанні Ваших дітей Вам допоможуть також олівці, фарби, новітні матеріали, що допомагають розвитку дитини, які Ви завжди можете придбати в мережі магазинів Ваш Партнер.