Засновник клініки Стоматологія Андрія Сапелюка Neo Dental Clinic, головний лікар - Сапелюк Андрій Богданович дає кілька порад щодо профілактики хвороб зубів.
Як же боротися з підвищеною чутливістю зубів?
- Зверніть увагу на те, як Ви чистите зуби☝? Не можна чистити зуби щіткою з дуже жорсткою щетиною та з великим зусиллям тиснути на неї.
- Не варто зловживати засобами для домашнього відбілювання зубів, а також занадто часто використовувати відбілюючі зубні пасти, високоабразивні зубні порошки, а тим більше користуватися такими засобами як сода
- Слідкуйте за своїм емоційним станом - нервові зриви та переживання також впливають на здоров’я зубів.
- Не забувайте про харчування Вживайте більше овочів та фруктів, які містять корисні матеріали та вітаміни
Та все ж в першу чергу зверніться до лікаря, він зможе визначити причину підвищеної чутливості, та запропонує найбільш доцільний метод лікування.
Насправді, лікувально-профілактичні пасти, які містять антисептики хлоргексидин та триклозан, необхідно міняти кожні 2 тижні або курсом за призначенням лікаря. Профілактичні зубні пасти для щоденного використання, бажано змінювати 1 раз в місяць, тоді бактерії, які є в порожнині рота не встигають звикнути до пасти.
Деколи у людини наявні кілька проблем одночасно, і з ними можуть справитись тільки різні по складу зубні пасти, можливо навіть потрібно використовувати дві пасти - наприклад зранку одну, а ввечері іншу.
Вибір зубної пасти та тривалість її використання залежить від стану вашої ротової порожнини, і оцінити це вам допоможе стоматолог. Безконтрольне використання може призвести до дисбалансу мікрофлори ротової порожнини.
Емаль не здатна нічого відчувати!
Емаль це найтвердіша тканина організму і складається з неорганічних речовин (95%), органічних (1,2%) та води (3,8%). В емалі зубів виявлено понад 40 мікроелементів. Це і фтор, і свинець, і залізо, і цинк, і мідь, і алюміній, і калій, що і визначає її міцність.
Емаль не містить нервових закінчень! І тут виникає питання підвищеної чутливості емалі.
Правильно це назвати - підвищена чутливість зуба і зумовлена вона найчастіше пришийковими дефектами емалі у вигляді стертості зуба.
На зубних пастах виробники часто пишуть «підходить для чутливої емалі» або «знімають чутливість емалі». Це більше маркетинговий хід.
Колір емалі НЕ ВИЗНАЧАЄ колір зуба. Вона напівпрозора. На її прозорість впливає ступінь мінералізації. Крізь емаль просвічується наступний шар зуба - дентин.
Саме його колір надає відтінок зубам. У одних він більш жовтий, в інших взагалі сірий.
"Постійне навчання та самоосвіта" - головне кредо Андрія Богдановича Сапелюка.
В 1992 році закінчив Івано-Франківський національний медичний університет.
В 2004 році розпочав приватну практику. До того працював на кафедрі терапевтичної стоматології ІФНМУ та інших державних і приватних медичних установах.
Пріоритетом в роботі Андрія Богдановича є ретельна діагностика та детальний аналіз кожного стоматологічного випадку, відбір оптимальної стратегії лікування, відновлення функціональності та отримання найвищого естетичного результату.
Сапелюк А.Б. Одним з перших почав використовувати у своїй роботі операційний мікроскоп і технології мінімального втручання.
Окрім основної лікарської практики та керівництва клінікою Андрій Сапелюк регулярно виступає спікером різноманітних освітніх програм в Україні та да кордоном. Впродовж 8 років він є лікарем-консультантом офіційного представника компаній «Poldent”(Польща), «Cerkamed»(Польща), «Tokuyama Dental»(Японія), «Komet»(Німеччина).
Neo Dental - прогресивна та сучасна клініка Ми дотримуємося новітніх трендів та щодня вдосконалюємо нашу роботу для пацієнтів А найголовніше не забуваємо про якість.
Ви пам’ятаєте чи було таке, коли п’ятниця тривала тиждень?!
В чорну п’ятницю це можливо в нашій клініці
З 29.11 по 06.12 діють чорні знижки