Травми суглобів можна розділити на дві великі категорії, перша - випадки, коли необхідна операція і, коли в операції немає необхідності. Але, що важливо в обох випадках - необхідна реабілітація! І успіх операції на суглобі безпосередньо залежить від своєчасності і успішності реабілітаційного періоду.
Багато хто недооцінює можливості сучасної реабілітації, а даремно! Такий метод як біомеханічна стимуляція відновлює колишню еластичність сухожиль і зв'язок в суглобах і дає свободу рухів. Поява сучасних механоаппаратів дозволяють проводити відновлення суглобів в короткі терміни. Ударно-хвильова терапія володіє не тільки знеболюючим впливом, а й загоюючими властивостями на сам суглоб і тканини, що оточують його.
Хочемо розповісти Вам про новий, надзвичайно важливий метод реабілітації після оперативного лікування суглобів методом тривалої пасивної розробки (BTL-CPMotion), що сприяє більш швидкому відновленню втрачених функцій кінцівок та повернення пацієнта до активної діяльності.
Метод СPMotion показує хороші результати реабілітації пацієнтів після артроскопії, пластики хрестовидних зв'язок, меніскектомії, ендопротезуванні колінних чи кульшових суглобів, після травм суглобів, після переломів,тривалої гіпсової іммобілізації, при остеоартрозі кульшових, колінних чи гомілково-ступневих суглобів при наявності обмеження рухів. Застосування апарату збільшує рухливість колінного суглобу за рахунок пасивних рухів.
Ми знаємо, що тривале знерухомлення кінцівки, порушення інервації приводить до атрофії м’язів, формування спайок між фасціями та м’язами, фіброзування суглобової капсули та зв’язок , контрактур та анкілозів.
Пасивна тривала розробка суглобів дозволяє уникнути обмеження рухливості, запобігає м’язевій атрофії після переломів кінцівок, інших постіммобілізаційних станах, після перенесеного інсульту та в спінальних хворих.
Основні ефети:
- збільшення рухливості
- зменшення часу реабілітації
- зменшення набряку, болю
Основні покази:
- покращення метаболізму та кровообігу у
навколосуглобових тканинах - профілактика обмеження рухливості
- покращення регенерації суглобового хряща та
пошкоджених зв’язок - прискорення резорбції гематом/рідини
- покращення циркулювання лімфи та крові
- профілактика тромбозів та емболій.
Реабілітація травматологічних хворих, повернення їх до повноцінного життя, є тривалим та складним процесом. Механотерапія за допомогою СPM, що працює в чітко заданому діапазоні амплітуди рухів, виставлених кутах, допомагає відновити рухи швидше і комфортніше, без больових відчуттів.
Бажаємо Вам здоров’я!
Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я