Мета змагань — пройти обрані дистанції згідно із наданим організаторами маршрутами, на власний розсуд обираючи темп руху, місце та тривалість відпочинку.
У трейлі можуть брати участь особи, що досягли віку 18 років. Особи віком до 18 років можуть приєднатися тільки у супроводі батьків, пишуть Версії.
Змагання з гірського бігу “ПО КРАЮ ЗИМИ” передбачають два варіанти дистанцій:
Трейл “Побачити Чорногору” – маршрут: кемп Білий Слон — г. Смотрич — г. Вухатий камінь — хребет Косарище-Степанський. А за прийнятних погодних умов — г. Піп Іван Чорногірський 27-33 км із набором 1600-2000 м (дистанція, і набір уточнюються).
Забіг на Смотрич “Вертикальний кілометр” – маршрут: кемп Білий Слон – г. Смотрич 10 км із набором 1200 м (дистанція, і набір уточнюються).
За належної кількості учасників відбуватиметься окремий залік для чоловіків та жінок у таких вікових групах: до 35 років, 35 — 50 років, понад 50 років. Детальніше ТУТ.