Як вибрати хорошого косметолога. Поради фахівця

Всі ми знаємо популярний вислів: «немає поганої косметики, вона просто неправильно підібрана». Те ж саме можна сказати і про косметичні послуги. Довірити своє обличчя чужим рукам не так вже й просто, особливо в таких серйозних питаннях, як уколи краси, лазерне шліфування обличчя або хімічний пілінг. Тому для початку потрібно як слід розібратися яким повинен бути спеціаліст, і чого ви від нього очікуєте.

1. З вуст в уста – вибирайте косметолога за рекомендацією 

Вибір хорошого фахівця в наш час подібний пошуку голки в стозі сіна. Найнадійніше керівництво – це поради ваших друзів. Так ви можете уникнути розчарування або невдалого досвіду відвідування салону, і знайти справді гідного лікаря на багато років. Якщо у вас є подруга з ідеальною і здоровою шкірою, швидше за все вона відвідує косметолога. Розпитайте її – куди вона ходить, в чому полягає спеціалізація майстра, чи вирішує він проблеми, які цікавлять саме вас (робить тільки чистку і масаж обличчя, контурну пластику або спеціалізується на антивікових процедурах, включаючи апаратні методики) та інше. 

У пошуках свого фахівця варто також відвідати соціальні мережі і портали зі списком салонів краси. Наприклад, на Покупоні зібрані кращі косметичні кабінети вашого міста. А більше 3 мільйонів коментарів від клієнтів допоможуть вам визначитися з вибором. Завдяки знижкам і постійним акціям ви ще й гарненько заощадите. 

Часто виявляється, що у фахівців є свій профіль в соціальних мережах, де їх клієнти висловлюють свою думку і виставляють фотографії «до і після». Перегляньте сторінку людини: чи постить вона практичні поради по догляду вдома, чи цікавиться новинками косметології і які спеціалізовані виставки відвідує. 

Дивно, але отримати пораду де знайти хорошого косметолога можна безпосередньо з салонного середовища. Можливо майстер з щільно розписаним графіком наперед зможе порекомендувати вам теж хорошого колегу. 

2. Комунікація з клієнтом – ознака професіоналізму 

Як і в будь-якій сфері обслуговування, в тому числі і в косметології, комунікація – один з найважливіших моментів. В першу чергу, професійний косметолог ніколи не пообіцяє вам більше, ніж він зможе зробити (наприклад, у випадках, коли у клієнта є серйозні проблеми зі шкірою, які повинні лікувати дерматологи). Спеціаліст повинен розказати вам про хід процедури, можливі больові відчуття і очікувані результати. Ідеально, коли лікар коментує кожну свою маніпуляцію – що робить, що наносить і якого ефекту домагається. 

Хоча не всі косметологи мають вищу медичну освіту, кожен з них повинен добре знати анатомію і структуру шкіри і вміти детально пояснювати, що відбувається з вами під час лікування. Не бійтеся питати, якщо вас щось цікавить. 

Виходячи з салону ви повинні чітко знати скільки сеансів вам необхідно зробити, яка вартість повного циклу процедур і як надалі доглядати за шкірою в домашніх умовах.  

3. Вибір косметики – поради лікаря 

Професійна косметика відрізняється від тієї, яку можна купити в мас маркеті або аптеках. Саме тому ми і приходимо салони краси – щоб дати нашій шкірі те, чого ми не можемо дати їй вдома. Професійну косметику можна купити в інет-магазинах, але часто косметологи пропонують її у себе, після процедури. 

Препарати, що використовуються фахівцем, повинні стояти в вітринах або на полицях салону, мати відповідну сертифікацію і всі супутні документи. Найпростіший спосіб дізнатися про них побільше – запитати у лікаря під час першого візиту в салон. Самостійно відрізнити хорошу косметику від поганої складно, в цій ситуації вам доведеться повністю довіритися фахівцеві. 

Якщо вам сподобається косметика, яку застосовує майстер, ви можете купити домашній догляд, щоб закріпити і продовжити ефект. Але коли косметолог занадто настійно «впарює» вам якийсь певний бренд і не дає ніякої альтернативи – зверніть на це увагу. Можливо, фахівець більше зацікавлений в дилерському поширенні певного бренду, ніж в рішенні конкретної проблеми зі шкірою.

4. Чистота в кабінеті – одна з ознак професійного косметолога 

Однією з найбільш очевидних, але, тим не менш, дуже важливих речей, на які варто звернути увагу, є рівень гігієни в кабінеті косметолога. У цьому питанні не варто йти ні на які поступки і компроміси. Від загального зовнішнього вигляду до обладнання салону – кожна деталь надзвичайно важлива. 

Салон краси повинен бути стерильним і чистим місцем, а персонал – фахівцями, які чесно дотримуються санітарних норм. Ви маєте право знати, як проводиться дезінфекція інструментів, і переконатися, що дотримуються всі правила техніки безпеки. Якщо вам незручно запитати, подумайте про хвороби, якими можна заразитися в неохайному місці. 

Крім чистоти, в кабінеті у косметолога ви повинні відчувати себе комфортно. Якщо ви бачите, що він одночасно приймає телефонне дзвінки, розмовляє з іншими співробітниками і виконує процедури, краще негайно покинути це місце – шанси на розслаблення і гідний догляд невеликі. Іноді навіть дрібниці можуть зіпсувати всю картину. 

Чи задумувались Ви, коли-небуть, з чого починається Ваша довіра до салону краси та Вашого майстра?

Для нас на першому місці стоїть Ваше здоров'я та безпека!!!

Саме тому усі інструменти, які ми використовуємо у нашій студії проходять трьохступеневу обробку, а саме:

1. ДЕЗІНФЕКЦІЮ

Усі інструменти після роботи занурюються в дезінфікуючий розчин 8% лізоформін. Цей етап знищує 60% усіх відомих штамів бактерій та вірусів.

2. ПЕРЕДСТЕРИЛІЗАЦІЙНУ ОБРОБКУ ІНСТРУМЕНТІВ

Очищення інструментів під проточною водою та в ультразвуковій мийці. 

3. СТЕРИЛІЗАЦІЮ В АВТОКЛАВІ

Під час третього етапу ми поміщаємо інструментарій в одноразові герметичні крафт-пакети і проводимо стерилізацію в хірургічному автоклаві класу В. В автоклаві інструменти проходять завершальний етап стерилізації під паром при високих температурах, після чого усі інструменти 100% стерильні.

Для підтримання стерильності пакетів їх додатково поміщають в УФ шафу, де вони і очікують наших клієнтів

Запис до лікаря - косметолога:

Івано-Франківськ, Вулиця Бельведерська , 25а

0 (95) 698 27 66 Ольга Василівна