До Івано-Франківська завітала Українська академія лідерства. З цього приводу відбулась зустріч з міським головою Русланом Марцінківим.
Про це повідомляється на сайті Руслана Марцінківа.
Як розповів Андрій Манущак, менеджер з експедицій УАЛ, зараз експедиція триває експедиція «Франківськ-Карпати-Львів». Вона об’єднала 270 учасників віком з 16 до 20 років з 7 осередків. Окрім студентів УАЛ до експедиції долучились також випускники академії та канадські військові, які перебувають з місією в Україні. Останні, до речі, будуть допомагати в горах, адже молодь в планує підкорити гору Говерлу та Петрос.
Крім того, в Івано-Франківську студенти пройдуть квест, де з-поміж неординарних завдань є, наприклад, дізнатись легенди про історію міста. Також під час зустрічі Володимир Гайдар презентував учасникам заходу проект реконструкції Палацу Потоцьких. До речі, чекаємо відкриття осередку УАЛ в Івано-Франківську. З цього приводу підписали меморандум про співпрацю між Українською академією лідерства та комунальним підприємством «Простір Інноваційних Креацій «Палац» у сфері культури, науки і бізнесу та створення умов для розвитку й реалізації спільних проектів.
«Приємно, що така класна ідея росте і розвивається в Україні. Є чимало студентів з Івано-Франківська. Сподіваємось, що вже скоро на базі Палацу Потоцьких працюватиме академія і в нашому місті», – зазначив Руслан Марцінків. На питання, хто такий лідер, він відповів: «Це, перед усім, характер. Якщо немає в людини характеру і розуміння перешкод, то не вдасться змінити систему. Треба виховувати характер і розуміння, хто я є, що тут роблю і куди йду. Для лідера це важливо. Друге: лідер має ставити надзавдання, брати на себе відповідальність, приймати рішення і не боятись помилок, бо без цього не буде праці над собою . Державі треба якісний ривок, який без лідерів не здійснити. Тому треба виховувати покоління нових лідерів, що будуть змінювати всі сфери нашого життя, і які самі будуть змінюватись під виклики».
Студент з Києва Тарас про своє навчання в УАЛ розповів так: «Вчимося один в одного і взагалі вчимося. Це про те, коли після школи ти не йдеш в універ, а обираєш собі один формаційний рік. Зараз в Україні бракує таких людей, які здатні закочувати рукави і працювати. Після академії планую поєднувати професію з державотворенням».