Українська академія лідерства підписала меморандум з палацом Потоцьких

До Івано-Франківська завітала Українська академія лідерства. З цього приводу відбулась зустріч з міським головою Русланом Марцінківим.

Про це повідомляється на сайті Руслана Марцінківа. 

Як розповів Андрій Манущак, менеджер з експедицій УАЛ, зараз триває експедиція «Франківськ – Карпати – Львів». Вона об’єднала 270 учасників віком з 16 до 20 років з 7 осередків. Окрім студентів УАЛ, до експедиції долучились також випускники академії та канадські військові, які перебувають з місією в Україні. Останні, до речі, будуть допомагати в горах, адже молодь планує підкорити гори Говерлу та Петрос. 

Крім того, в Івано-Франківську студенти пройдуть квест, де з-поміж неординарних завдань є, наприклад, дізнатись легенди про історію міста. Також під час зустрічі Володимир Гайдар презентував учасникам заходу проєкт реконструкції Палацу Потоцьких. До речі, чекаємо відкриття осередку УАЛ в Івано-Франківську. З цього приводу підписали меморандум про співпрацю між Українською академією лідерства та комунальним  підприємством «Простір Інноваційних Креацій «Палац» у сфері  культури, науки і бізнесу та створення умов для розвитку й реалізації спільних проєктів. 

«Приємно, що така класна ідея росте і розвивається в Україні. Є чимало студентів з Івано-Франківська. Сподіваємось, що вже скоро на базі Палацу Потоцьких працюватиме академія і в нашому місті», – зазначив Руслан Марцінків.  На питання, хто такий лідер, він відповів: «Це передусім характер. Якщо немає в людини характеру і розуміння перешкод, то не вдасться змінити систему. Треба виховувати характер і розуміння, хто я є, що тут роблю і куди йду. Для лідера це важливо. Друге: лідер має ставити надзавдання, брати на себе відповідальність, приймати рішення і не боятись помилок, бо без цього не буде праці над собою. Державі треба якісний ривок, який без лідерів не здійснити. Тому треба виховувати покоління нових лідерів, що будуть змінювати всі сфери нашого життя і які самі будуть змінюватись під виклики». 

Студент з Києва Тарас про своє навчання в УАЛ розповів так: «Вчимося одне в одного і взагалі вчимося. Це про те, коли після школи ти не йдеш в універ, а обираєш собі один формаційний рік. Зараз в Україні бракує таких людей, які здатні закочувати рукави і працювати. Після академії планую поєднувати професію з державотворенням». 

Довідково, УАЛ працює вже п’ятий рік. За попередні роки мають 634 випускники. В академії молодь проходить інформаційну програму особистісного і лідерського розвитку. Осередки є у 7 містах: Київ, Львів, Чернівці, Полтава, Харків, Миколаїв, Маріуполь.