Ці команди знову зійшлися, тільки тепер уже в кваліфікації на Чемпіонат Європи. Матч відбувався в Амстердамі на «Йохан Кройф Арені». Дуже хороша вивіска для другого туру.
Головним фаворитом цього поєдинку букмекери називали господарів. У попередньому матчі на цій арені голландці розірвали німців з рахунком 0:3. Здавалося, що це може повторитися, тому що «помаранчеві» змогли віднайти свою гру та повернути впевненість у своїх силах, а у Німеччини ще досі спад, який вони ніяк не можуть пережити. Так це виглядало на папері, але чи буде так і на футбольному полі?
Голландія вийшла грати за звичною для себе схемою 4-3-3.
Натомість тренер Німеччини вибрав схему 3-5-2, але дивним стало те, що у німців не було номінального форварда: Сане і Гнабрі могли спокійно зміщуватися на фланги, а в нападі міг підключатися хтось із глибини.
Голландия - Германия - 2:3 / REUTERS
Перший тайм розпочався з моменту поблизу воріт Сілесина: Сане розігнав атаку, віддав на Гнабрі і він обробивши м’яч вдарив, голкіпер врятував свою команду. Після цього господарі вирівняли гру і спробували створити щось біля воріт Нойєра, але натомість вони отримали контр-відповідь і пропущений м’яч. Ніко Шульц знайшов у штрафному майданчику Лероя Сане і той відправив м’ячу правий кут воріт – 0:1. На цей гол «помаранчеві» відповіли двома стовідсотковими моментами, вони були в одного і того ж гравця. Спочатку Раян Бабель пробивав по центру воріт, але Нойєр відбив м’яч, а буквально через дві хвилини той же гравець розстрілював голкіпера з декількох метрів, але голкіпер знову врятував. На 34-й хвилині Гнабрі здійснив чудовий прохід і пробив з меж штрафного майданчика. Сіллессен був неспроможний впоратися із ударом у праву дев’ятку - 0:2. Через 6 хвилин, Лерой Сане міг робити рахунок 0:3 і "ховати" Голландію. Перший тайм завершився з рахунком 0:2 на користь гостей.
У першій 45-хвилинці, німці грали дуже впевнено і не давали жодних шансів для голландців. Їхня схема 3-5-2 при обороні змінювалася на 5-4-1: крайні латералі Керер і Шульц опускалися в захист, а з нападу в півзахист зміщувався Серж Гнабрі. Натомість Голландія не могла нічого вигадати попереду.
Другий тайм розпочався із забитого голу господарів: Депай виконав вдалий простріл у штрафний майданчик, а Де Лігт вдало замкнув його головою – 1:2. Німеччина хотіла збавити швидкість гри, проте в них це погано виходило.
У другій половині «помаранчеві» почали застосовувати високий пресинг і це приносило свої плоди, гості не могли перейти навіть центр поля. На 63-й хвилині прийшов другий забитий м’яч голландців : Вейналдум віддав пас на Депайя, а той ударом в нижній кут зрівняв рахунок. Після цього було відчуття, що цей результат влаштовує обидві команди, хоча можливо так воно і було, як-не-як ще весь відбірковий цикл попереду. На 88-й хвилині на полі з’явився Марко Ройс, замінивши Гнабрі, і через дві хвилини, з його передачі Німеччина забила переможний гол. Марко прострілив на Шульца, а той в один дотик відправив м’яч у дальній кут воріт – 2:3 перемога німців.
Картинки по запросу голландия германия
Другий тайм збірна Німеччини повністю провалила, тому ця перемога можливо виглядає не дуже логічно і справедливо. Перша половина гри за гостями, друга за господарями, здавалося: рівна гра мала рівно закінчитися, але це футбол і всі знають, що це дуже не передбачувана гра. Ну що ж, німці потрохи набирають, не вистачає тільки стабільної гри в обох таймах. Подивимося як цю ситуацію буде "розрулювати" Йоахім Льов, поки що можна сказати тільки те, що головний тренер збірної Німеччини уже почав налагоджувати гру своєї команди і ця перемога, хоч і не очікувана, можливо не логічна, але дасть упевненості для подальшому розвитку.