Франківців запрошують до Франківської Майстерні

В Івано-Франківську стартував набір на участь в програмі неформальної освіти з активного громадянства для наступного покоління проактивної спільноти Івано-Франківська та області. 

Event-FM_1.jpg

Основними цілями освітньої програми є:

  • Cтворення і підсилення мережі наступного покоління громадських активістів/-ток з Івано-Франківська та області, які мають навички та компетенції, необхідні для анімації та мобілізації своїх місцевих громад, а також можуть переймати відповідальність від “старшого” досвідченого покоління локальних суб’єктів змін.
  • Розширення можливостей для учасників та учасниць програми через реалізацію їх власних інновативних проектів на користь локальних громад.
  • Створення пілотної неформальної освітньої програми в сфері активного / демократичного громадянства, яка має стати частиною освітньої компоненти навколо ревиталізованого заводу Промприлад та яка буде сприяти впровадженню культури навчання на основі неформальної освіти, навчанні в практиці та навчання протягом всього життя.

Щоб стати частинкою цього проекту слід просто заповнити анкету за цим лінком - http://insha-osvita.org/news/frankivska_maysternya/

Учасники та учасниці, які пройдуть ретельний відбір на участь, будуть брати участь в наступних заходах та етапах програми:

Перший етап. Знайомство, глибинна робота над власними цінностями та компетенціями, розробка ідей проектів та ініціатив, планування спільної роботи:

майстерня ідей: 6 днів (9-15 жовтня 2017 року, Хата-Майстерня). Навички та компетенції для свідомого громадянина, проактивна та підприємницька позиція, розробка ідей для майбутніх проектів.

Другий етап. Початок реалізації проектів та ініціатив за менторської підтримки. Навчання конкретним аспектам проектного менеджменту:

реалізація власних проектів(листопад 2017 – лютий 2018)

майстерня дій: 1 день (4 листопада 2017 року, Івано-Франківськ).Як спланувати проект?(Постановка цілей та розвиток місії, завдання та робочий календар проектів. Планування процесів та планування часу.)

майстерня дій: 1 день (2 грудня 2017 року, Івано-Франківськ).Як профінансувати проект?(Фінансова координація, бюджет проекту, фандрейзинг, диверсифікація джерел фінансування проекту, фінансова звітність.)

майстерня дій: 1 день (27 січня 2018 року, Івано-Франківськ).Як організувати команду навколо проекту?(Робота в команді. Управління конфліктами. Персональне та командне управління часом.)

майстерня дій: 1 день (10 лютого 2018 року, Івано-Франківськ).Як долучити партнерів та як поширити / поглибити вплив проекту?(Як працювати з партнерами. Розповсюдження результатів проекту.)

Третій етап.Підведення підсумків, оцінка навчального процесу, фінальна презентація результатів проектів та ініціатив, святкування, побудування планів на майбутнє:

майстерня досвіду: 4 дня (22-25 лютого 2018 року, Івано-Франківськ) Підсумковий захід, фінальне представлення результатів та шалена вечірка.

Участь в проекті пропонує учасникам якісну освітню програму, індивідуальну менторську підтримку, забезпечення проживання та харчування учасників протягом програми, доступ до мережі випускників, сертифікат по закінченню програми

Умови участі та процес подачі заявок та відбору:

Заявки приймаються до 10 вересня (включно) за посиланням. Попередньо відібрані кандидати та кандидатки будуть запрошені на співбесіду для фінального відбору. Результати будуть відомі до 17 вересня 2017.

Яким критеріям мають відповідати заявки / на що ми звертаємо увагу при відборі учасників та учасниць:

приймються заявки від людей віком 18-30 років, які проживають в Івано-Франківську або області;

  • наявність часу та готовність довгостроково брати участь у програмі, готовність та можливість взяти участь у всіх днях заходів та навчальних сесій;
  • вмотивованість навчатися, бути в частиною проактивної спільноти;
  • готовність розвиватися, втілювати корисні ідеї для свого оточення;
  • досвід учасників у схожих заходах не є критерієм відбори. Нам цікаво знайомитись з новими особистостями та підтримувати саме нове покоління!

За додатковими питаннями звертайтесь з а мейлом: maysternya@insha-osvita.org  або пишіть на нашу фейсбук-сторінку .

Франківська Майстерня – це локальна інкубаційна програма неформальної освіти в сфері активного / демократичного громадянства, яка реалізується ГО «Інша Освіта» в рамках довгострокової освітньої стратегії навколо ревіталізації заводу Промприлад. Проект «Розширення можливостей локальних активістів в Івано-Франківську. Майстерня» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди координаторів та учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Читайте також:  В Івано-Франківську відбудеться третій заїзд табору Карпатія