Фотовиставка: зберегти український аватар. ФОТО

Праліси - це ліси, які росли й формувалися без впливу людини. Фактично, це - унікальна екосистема. Після знищення її неможливо відтворити. Тому  - потрібно обергіати.

10 років тому букові праліси Карпат внесли до Всевітньої спадщии ЮНЕСКО. Національний природній парк «Гуцульщина» продовжує привертати увагу до необхідності збереження пралісів.  На майдані Незалежності у приміщенні РДА у Косові облаштована  фотовиставка «Захист пралісів. Збереження українського аватару (втілення, явище - Ред.) – справа Держави».

Фотовиставка організована в рамках проекту «Збереження Карпатських пралісів» Українським товариством охорони птахів за участю та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Через фото відвідувачі можуть зануритися у красу та багатство унікальних пралісів, які ще збереглись в Українських Карпатах. На світлинах відображені також звірі, для яких праліси є домівкою. Фото зроблені у 2015 році на території національних природних парків Карпат.

Довідка

Праліси – унікальні недоторкані ліси, які існують і розвиваються без втручання людини, виключно за законами природи. Завдяки цьому вони мають високу життєздатність, стійкі у своєму існуванні, і надають надзвичайно важливі екосистемні послуги.

Пралісів і близьких до них старовікових лісів в Україні залишилося зовсім мало – близько 80 тисяч гектарів. В Українських Карпатах наразі достеменно встановлено існування майже 48 тис. га пралісів і ще близько 35 тис. га ділянок перевіряються як потенційні праліси чи старовікові ліси.

Читайте також:

Із Прикарпаття ешелонами вивозять ліс. ВІДЕО

Новини компаній
12:34, Сьогодні