Чи не кожного містянина дратує, коли площу чи вулицю перетворюють на базар. Більше того, ще - не завжди безпечно, і - майже завжди незручно. Тому удосвіта 7 липня Муніципальна інспекція з благоустрою Івано-Франківська спільно з вартою боролись зі стихійною торгівлею на одній із таких вулиць - Шпитальній.
Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на офіційній сторінці у соціальній мережі.
"Мало кого ця вулиця залишає без уваги. Тут в "базарний день" не може пройти ні мама з візочком, ні пішохід, а іноді не може розминутись дві автівки. Такого в цивілізованому місті бути не повинно. Я вислухав не одну сотню скарг від франківців, які люблять своє місто. Тому ми боротимемось зі стихійною торгівлею і тут, і на інших вулицях. Бо не можна трійло і молоко продавати на тротуарі, де заманеться, - пише Руслан Марцінків . - Вранці обурені підприємці, що торгують у наметах на Шпитальній, були у міській раді. Ми погодились на компроміс: торгуватимуть, доки не облаштуємо однотипні місця біля універмагу. Це займе близько двох тижнів. Торгуватимуть там до реконструкції площі. Далі, звісно, шукатимемо для них інше місце. Той, хто хоче офіційно, цивілізовано продавати свій крам та сплачувати податок, місто знайде місце для торгівлі. Для решти - не дозволимо перетворити Франківськ на "шанхай".
Дехто із франківців критично сприймає ідею торгівлі біля універмагу. Користувачка Наталія Гатало прокоментувала допис мера так:
" У критому ринку більше половини пустих місць,.. в чому проблема? Для чого площу пертворювати на черговий ринок? Там ітак щодня торгують, перед святами взагалі жах. Ну і точно ж за "місце" торгівлі платять що на ринку, що під універмагом, що на Шпитальній. Це не компроміс, а видимість роботи".
Такі рейди обіцяють проводити регулярно, адже чимало мешканців нарікають на стихійну торгівлю, повідомив групі "Комуналка ІФ" директор департаменту житлово-комунальної політики та благоустрою міської ради Михайло Смушак.
Читайте також:
Франківськ - не "шанхай". Невпорядковані вивіски демонтуватимуть