Як правильно отримати гарну засмагу

СЛОВО ПРО СОЛЯРІЙ

Як досягти прекрасної засмаги на тілі, котру люблять майже всі , котра модна і ефектна , котра дає відчуття блиску і пругкості тілу?

Побути під двома сонцями: або природнім або штучним.

Сонце може бути як другом, так і ворогом: замість довгоочікуваного загару можна отримати проблеми. У невеликих дозах (до 10 хвилин) сонце лише злегка дратує шкіру, викликаючи легке почервоніння. При великих дозах вона запалюється, припухає. При тривалому впливі сонячних променів шкіра може згоріти, при цьому вона покривається пухирями і злазить. Крім того, при тривалому перебуванні на сонці шкіра не в змозі виконувати свої захисні функції. Вона втрачає еластичність, гладкість і покривається зморшками, а при важких опіках припиняється терморегуляція, що, у свою чергу, призводить до сонячного удару.

Але сьогодні поговоримо про штучне сонце – СОЛЯРІЙ , який ще недавно був з категорії екзотики: дехто не знав, дехто не чув, дехто остерігався як чогось непізнаного. Основна перевага штучного сонця над природнім – це можливість контрольовано «дозувати» ультрафіолет з урахуванням всіх індивідуальних рис чи особливостей людини.

Так, наприклад, білявій жінці потрібно утримувати перший сеанс в межах 3 хвилин, тоді як брюнетка може «починати» з першого разу з 5 хв. Але про це згодом.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Німецькі вчені, що займалися оздоровчою спортивною медициною, вивчаючи дію ультрафіолетових променів, помітили, що УФ помітно активізують у шкірі людини так званий МЕЛАНІН – пігмент, що виробляється в організмі як автоматичний захист на ультрафіолет і дає тілу чудовий бронзовий відтінок.

ПРО КРАСУ І МЕДИЦИНУ

Першим основним критерієм відвідування солярію є, звісно, краса засмаглого тіла.Та варто наголосити, що дія УФ променів має свою і лікувальну функцію Так, наприклад у зимові місяці корисно "опромінюватися" людям з проблемою вугрів, псоріазом і деякими іншими шкірними захворюваннями.

УФ у солярію також дає полегшення при хворобах хребта, наслідки переломів, міозитах (запалення м'язів), при захворюваннях нервової системи (ВСД, невралгія).

Крім того, якщо думка про майбутній похід в солярій піднімає настрій до "верхньої планки", ви радієте, що колір вашої шкіри буде золотистим або бронзовим, бо від блідості вас нудить, а без солярію ви втрачаєте привабливість, то тоді солярій забезпечить вам купу сил і енергії – приплив ендорфінів кращий від будь-якого дорогого антидепресанту.

ПРО КАБІНКИ

Зараз же кожен, хто дбає про своє здоров’я і красу, може вибрати для себе солярій «до кольору - до вибору»: горизонтальний, вертикальний, турбо -, високого і низького тиску, економ-класу або люкс і так далі...

Горизонтальний солярій клієнт розташовується лежачи. У вертикальному солярії людина стоїть. Сеанс у вертикальному солярію значно коротший, ніж у горизонтальному. Вважається, що у вертикальному солярії засмага виходить рівніша, більше лягає на обличчя і плечові суглоби, а горизонтальний більше «хапає» ноги.

Турбо-солярій відрізняється системою вентиляції. Зазвичай такі солярії оснащені потужними лампами, які потрібно ефективно охолоджувати , щоб не перегрілися. Час засмаги в турбо-солярії коротшає.

Однак, головна "сила" всіх соляріїв - в лампах. Чим більше ламп, чим вони якісніші, чим грамотніше їх міняють, тим інтенсивнішою і рівнішою буде засмага.

ПРО ЛАМПИ

За своїм спектром лампи солярію можуть випускати ті ж промені, що і сонце. Величезне значення має термін служби ламп, їх виробники і частота, їх заміни. Недобросовісні власники соляріїв нехтують рекомендаціями виробників, щоб заощадити. Потужність лампи знижується, а постійним відвідувачам солярію доводиться збільшувати час засмаги для досягнення бажаного відтінку шкіри. Головні неприємності відбуваються, коли власник змінює лампи без попередження: прийшовши наступного разу, за звичні 20 хвилин ви отримуєте опік», - розповідає В’ячеслав ДАВИДЕНКО, знавець солярійних процесів, власник мережі відомих у Івано-Франківську соляріїв «VENEZIA».

«Ми використовуємо дорогі, якісні 200-вольтові 1200-годинні лампи з Німеччини, маємо сертифікат, міняємо їх згідно з інструкціями і відповідально ставимося до кожного клієнта", - розповідає В'ячеслав.

ПРО «VENEZIA»

Перший солярій «VENEZIA» на вул.Мазепи, 20, котрий знають у Франківську вже дуже давно, здобув собі визнання ще з 2010 року.

«Люди йдуть до нас, бо ми чесно і грамотно працюємо. Говорю це відкрито і відповідально, бо наші клієнти – люди, котрі дбають про своє здоров’я, займаються спортом, ходять у фітнес-центри, доглядають себе з розумінням свого організму і з повагою до нього», - говорить В’ячеслав.

Щодня приймаємо понад 20 людей. Маємо шістдесят 1200-годинних ламп, котрі дають рівномірну засмагу. Завдяки цьому люди економлять і гроші і час.

Другий брендовий солярій «VENEZIA», котрий відкрився нещодавно на вул. Бельведерській, 25 "а"  у Івано - Франківську, має ті ж самі традиції, той же фаховий підхід, але він відрізняється тим, що в ньому вже є турбо-солярій, душ, він має потужнішу систему охолодження (сім вентиляторів). Крім того, в нас діє розлога система оплати від готівки до абонемента. Наш абонемент безтерміновий, ним можна скористатися в будь-який зручний час.

ПРО СЕАНСИ

У «VENEZIA» 1 хвилина сеансу коштує 7 грн. Загалом треба 5-6 відвідувань. Білявкам радять починати з 3-4 хв, темнішим – з 5-8 хв., кожен раз збільшуючи час на 1 хв. Одне відвідування обійдеться в 30 грн., два відвідування – 36 грн., відповідно 6 відвідувань – 72 грн. У цю вартість не входить салонна косметика. Також безплатними є консультації.

ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОГИ

Обов’язковою є перерва між сеансами на добу або й дві, адже шкіра повинна самовідновити втрачену вологу. У «VENEZIA» - великий спектр якісних збалансованих кремів з бронзанторами і тінглами. Кожен клієнт «VENEZIA» добре знає про важливість і грамотне відновлення вологи. Адже потрібно щодня приймати ванну, саме ванну, а не душ, пити максимальну кількість води, користуватися зволожувальною косметикою, яку, до речі, можна придбати і у солярію теж.

СОЛЯРІЙНІ ПРАВИЛА ВІД «VENEZIA»

  • В солярій ходити заздалегідь, взимку, а не в перші місяці літа з виразом обличчя «аврал» ну бо треба.
  • Не засмагати щодня.
  • Не засмагати топлес.
  • Найбільше вразливі до ультрафіолету повіки очей і груди. Тому засмагати чи на сонці, чи в солярію обов'язково потрібно в спеціальних захисних окулярах, а соски грудей прикривати спеціальними наліпками.

Не засмагати при місячних, при прийманні гормональних препаратів.

Не засмагати при проблемах з серцево-судинною системою та шкірою, як от при великій кількості родимок, наприклад.

  • Не використовувати духи.
  • Знімати ланцюжки.
  • Перші 2-3 сеанси повинні мати інтервал в 72 години.
  • Наступні сеанси - через день, з курсом не більше 10 процедур з поступовим збільшення тривалості.
  • Надалі для збереження засмаги можна відвідувати солярій 1-2 рази на тиждень.
  • Режим відвідування підбирається індивідуально, виходячи з характеристики ламп, бажаного ефекту і самопочуття. Вкрай важливо, що у «VENEZIA» перед першим відвідуванням кожному визначають фототип шкіри, адже від цього буде залежатиме тривалість процедури і весь ефект.
  • Якщо ви приймаєте сонячні ванни в нижній білизні, краще вибрати бавовняну. З тіла необхідно зняти всі прикраси, прийняти душ, змити косметику і парфуми, насухо витерти тіло. Обов'язково зняти контактні лінзи, використання їх в солярії може призвести до подразнення очей.
  • Якщо на тілі є татуювання або ви користуєтеся перманентним макіяжем, бережіть ці ділянки шкіри від впливу променів. Деякі фарби вступають в хімічну реакцію під дією ультрафіолету, вони можуть викликати алергічні реакції або просто вицвітають.

ПРО ЖИТТЯ

з власником мережі соляріїв «VENEZIA»В’ячеславом ДАВИДЕНКОМ:

  • Солярій виховує дисципліну… Люди з цим таким особливим,знаєте,нашим галицьким менталітетом , хочуть все відразу. А відразу – то можна згоріти , а не «загоріти».
  • Чому відкрив другий солярій? Та бо мене заставили люди його купити. Створюється велика черга, клієнтів багато, всі хочуть зручний для себе час. В нас уже ціла база своїх давніх постійних клієнтів, але нова черга людей створила певний попит і ми просто змушені були відкрити у Івано-Франківську ще одне відділення в «VENEZIA» до речі, знаходиться воно на вул. Бельведерській, 25 "а".
  • Основа життя? Однозначно, самовдосконалення. Не стояти на місці, вчитися. Постійно вчитися. Перед тим, як відкрити солярій, я вчився рік. В час роботи соляріїв я особисто даю консультації, роблю їх планово і індивідуально для кожного. Я відповідаю за свої слова і послугу, яку пропоную людям.
  • Ну так. Я чистий прагматик. Знаю, що чудес не існує. Єдине чудо, яке існує, це те, котре я можу зробити якісно сам для дорогих мені людей.
  • Бізнесу вчився за кордоном. Я не привіз звідти грошей багато, зате привіз ідею якісної роботи.
  • Загалом, я віруюча людина. Але Бога стараюся не турбувати часто. Краще сам сяду і подумаю як можна скористатися своїм мозком, який мені Бог дав.
  • Гарна жінка - це жінка, яка себе любить .
  • Улюблена книжка - «Капітал» Карла Маркса.

Отож, головне – правильно вибрати заклад. Саме від цього залежить якість засмаги і безпека тіла. Основне в критерії вибору – якість і кількість ламп та їх потужність. У професійному обладнанні ламп повинно бути не менше 46 штук 160-200 кВт кожна. Ну і звісно – попередня консультація з лікарем та безпосередня консультація з фахівцем солярію, котрий повинен володіти інформацією, бути уважним до кожного клієнта і мати чітку відповідальність, щоб клієнт мав змогу на отримання гарної красивої здорової засмаги.

Мережа соляріїв «VENEZIA»

м. Івано - Франківськ

вул. Мазепи, 20

вул. Бельведерська, 25 "а"

+380(67)846-47-59 , +380(66)584-96-05 , +380(34)275-15-94

Email

venezias@i.ua