Під час проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню слідчими Долинського відділу поліції було доведено причетність до скоєння грабежу раніше судимого 39-річного мешканець одного із сіл району.
У розмові з правоохоронцями 47-річна заявниця повідомила , що минулого місяця колишній співмешканець пограбував її . Як було встановлено , чоловік прийшов додому до потерпілої . П ід час розмови між ними виник словесний конфлікт , в ході якого він із застосуванням фізичної сили вирвав з рук мобільний телефон марки “ Prestigso wize B1” та втік з місця події , інформує Поліція Івано-Франківської області.
Правоохоронцями мобільний пристрій вилучено та п ісля проведення слідчих дій буде повернуто потерпілій .
За заявою потерпілої правоохоронці розпочали досудове розслідування за ч .2 ст.186 ( грабіж ). Винуватцеві загрожуватиме покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до шести років .
Читайте також: