Ще два роки тому, у Тлумацькому районі фермер із Німеччини Міхаель Дільман заснував українське підприємство ТОВ «Дільман Органік» з виробництва органічної продукції. На досягнутому він не зупиняється, а постійно вдосконалюється, щоб згодом тут була демонстраційна органічна ферма.
За словами фермера, цільова аудиторія господарства — не лише фермери, а й усі учасники ринку органічної продукції.
«Це буде відкрите для всіх господарство і матиме форматдемонстраційної ферми. Своїм прикладом хочемо показати малим і середнім фермерам, як працювати на землі за органічною технологією без застосування хімії, які сорти чи біозасоби можна застосовувати. Також ми ставимо собі за мету ділитися досвідом просування органічної продукції до кінцевого споживача», — говорить німецький інвестор, адже в Україну він приїхав не лише розвивати бізнес на родючих українських землях, а й поширювати свої ідеї органічного виробництва.
Сім’я Дільманів займається фермерством уже 14 поколінь і має величезний сільськогосподарський досвід. В основному вирощують зернові — пшеницю, жито, бобові, овес, а також сіють конюшину і люцерну. Сам Міхаель постійно вдосконалював технології, розширював виробництво і зараз володіє доволі потужним органічним господарством у Східній Німеччині, інформує прес-служба облдержадміністрації.
Слід зазначити, що міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий подав законопроект № 5448 «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який спрощує введення органічного бізнесу. Крім того, один із основних напрямків стратегії Мінагрополітики «3+5» — органічне виробництво.
Читайте також: Наскільки подорожчали продукти за два місяці. Інфографіка
Динаміка споживчих цін в Україні. Які продукти подорожчають в березні? ІНФОГРАФІКА
Івано-франківські підприємці здійснили технологічний прорив в харчообробній галузі. Відео