Четверо оперуповноважених управління кримінальної поліції ГУНП в області повернулися із місячного службового відрядження з Луганщини.
Понад місяць прикарпатські правоохоронці, в складі зведеного загону при Управлінні карного розшуку Луганщини, здійснювали бойові виїзди в районі Попасної та околичних сіл, де ведуться бойові дії. Розкривали тяжкі та особливо тяжкі злочини, розшукували правопорушників, відстежували місця перебування сепаратистів та виконували інші поставлені їм завдання, передає 0342.ua.
Правоохоронцям подякували за те, що поліцейські з честю і гідністю добросовісно виконали службовий обов’язок та вручили їм грамоти. Тепер на них чекає кількаденна відпустка, після чого вони знову приступлять до виконання обов’язків із боротьби зі злочинністю уже на теренах Прикарпаття.